Komisja Międzyzakładowa prowadzi szeroką działalność na rzecz swoich członków o czym często informujemy. Przynosi ona wymierne efekty i cieszy nas również, że nasza liczebność wzrasta. Chcielibyśmy aby wszystkie spółki PM-PL były w naszym związku reprezentowane i miały podobne standardy warunków pracy. Zależy nam na dotarcie z informacja o naszej działalności do ludzi młodych.

W związku z tym w dniu 22 marca przeprowadziliśmy po raz pierwszy akcję informacyjną w postaci kolorowych  prospektów  wręczanych przez hostessy  pracownikom Centrum Usług Wspólnych / SCE PMI Europa /.

Kolorowe prospekty , również w języku angielskim zawierały informacje o naszym związku a także  na temat funkcjonowania rad pracowników oraz możliwości skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia w PZU Życie. W ten sposób dotarliśmy z informacją do około 800 osób. Już w chwili obecnej reprezentujemy pracowników SCE prowadząc dialog z jej kierownictwem i rozwiązując bieżące problemy pracowników. Nasza akcja promocyjna  została dobrze odebrana przez pracowników i mamy nadzieją, że przyniesie w przyszłości efekty. Dziękujemy również kierownictwu firmy za przychylność dla tej naszej inicjatywy. Treść naszej ulotki znajduje się tuż obok na naszej stronie internetowej.

Na zdjęciu przewodniczący KM w otoczeniu hostess.

ulotka PL
ulotka EN
PZU Promocja