24 października br. w Dworku Białoprądnickim w Krakowie odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursów PIP „Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”. Nagrody wręczyli Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek, Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie Józef Bajdel i jego zastępcy Anna Szczapa i  Mariusz Pyrcz. 
Na zaproszenie Okręgowego Inspektora Pracy w uroczystej gali wzięli udział przedstawiciele Głównego Inspektoratu Pracy reprezentowani przez Wiesława Łyszczka głównego inspektora pracy oraz Iwonę Hadacz Wicedyrektor  Departamentu Kadr i Szkoleń w GIP.

Rozstrzygnięcie konkursów rozpoczęto od wręczenie nagród „Najaktywniejszym Społecznym Inspektorom Pracy”. W tegorocznej edycji konkursu przyznano dwa wyróżnienia i dwie nagrody. Statuetki społeczni inspektorzy pracy odebrali z rąk Okręgowego Inspektora Pracy w Krakowie Józefa Bajdla i jego Zastępczyni ds. Prawno-Organizacyjnych Anny Szczapy.
Wyróżnienia za swoje działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa otrzymali:

  • Józef Knapik – Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w Philip Morris Polska S.A.,
  • Mieczysław Gaj– Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Oddział Małopolski w Krakowie.​

Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” przy Philip Morris Polska S.A. składa serdeczne gratulacje Józefowi Knapikowi – ZSIP w PM-PL. To kolejny dowód na pełne zaangażowanie i profesjonalizm Józka w wypełnianiu obowiązków Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy.

Pełna relacja z Galii PIP >>>

K.M