Komisja Międzyzakładowa z przyjemnością informuje, że w dniach 26-28 maja 2023 roku organizuje wyjazd antystresowy specjalnie dla Pań. Celem tego wyjazdu jest zapewnienie odpoczynku i relaksu w przepięknym otoczeniu, w którym każda z uczestniczek będzie mogła poczuć się wyjątkowo i odetchnąć od codziennego stresu.

Miejscem tegorocznego wyjazdu jest hotel Diament SPA & Wellness, położony w pięknej miejscowości Ustroń, w Beskidzie Śląskim. Hotel ten oferuje szeroki wachlarz usług spa i wellness, dzięki którym uczestniczki będą mogły poczuć się odprężone i zregenerowane.

Zapisy na wyjazd antystresowy są prowadzone do 6 marca 2023 roku w biurze komisji. Tam również można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu, w tym informacje na temat programu i kosztów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które chcą skorzystać z okazji do odpoczynku i relaksu, aby do nas zgłosiły się i wzięły udział w wyjazdzie antystresowym. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane i pełne wrażeń doświadczenie.